اسرار سودآور فارکس استراتژی های معاملاتی!

[ad_1]

سلام دوستان عزیز!

My name is Michael John.

در این مقاله به شما خواهد آموخت که تمام اسرار است که کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن و یا ایجاد خود را در بازار فارکس استراتژی های بهتر!

همه معامله گران موفق بازار ارز فارکس می دانم که این اسرار و استفاده از آنها همراه با خود, فارکس استراتژی های معاملاتی در هر روز در طول معاملات در فارکس!

چند بار من تو را دیدم من همکار معامله گران که فراموش نکنید که برای استفاده از این اسرار هنگامی که در بر داشت و یا ساخته شده خود را سودآور فارکس استراتژی های معاملاتی انجام نمی گرفتن نتایج خوب است اما زمانی که آنها با استفاده از این اسرار از درآمد خود را بسیار بالاتر بود و خطر از دست دادن بسیاری از بار کمتر!

با استفاده از این اسرار هر روز در طول معاملات در بازار فارکس و یا اضافه کردن این اسرار را در فارکس استراتژی های معاملاتی و شما را ببینید که چگونه برای افزایش سود خود را!

راز 1 – انتخاب به تجارت ارز محبوب ترین!

محبوب ترین ارز به تجارت فارکس EUR USD و GBP USD

در محبوب ارز تغییر در این نقطه قیمت بیش از دیگران و حتی اگر شما یک کمی دیر با افتتاح یک حکم شما هنوز هم ممکن است زمان را به پول!

تغییرات در هر روز در حال محبوب ترین ارزهای حداقل 250-500 پیپ و بیشتر!

راز 2 – مشخص است که از معاملات ارزی خود را!

جلسه معاملاتی – زمان هنگامی که غالب تجارت ارز از کشور از بخش های خاصی از جهان (به عنوان مثال – در جلسه ترین تجارت ین چینی yuanyu و غیره.), به ترتیب و تغییرات در قیمت ارز خواهد شد خیلی بیشتر طول جلسه معاملاتی!

در بازار فارکس است سه جلسه معاملاتی:

آسیایی – شروع: 23:00 pm

پایان: 8:00 am

این بار فارکس در حالی که شما در جعبه نمودار نرخ ارز در فارکس پلت فرم در حالی که همان در تمام سیستم عامل!

اروپا – شروع به کار: 9:00 am

پایان: 19:00 pm

آمریکا – شروع: 14:00 pm

پایان: 00:00 am

در حال حاضر شما به راحتی می توانید تعیین کنید که ارز خود را به ارز و هنگامی که شما نیاز به تجارت!

توجه – آمریکا جلسه خطرناک ترین ایالات متحده معامله گران می توانند به نوبه خود هر گونه ارز در جهت دیگر در غیر منتظره ترین لحظه برای شما مراقب باشید!

راز 3 – باز کردن حکم اگر اخبار منتشر شده در بالا اهمیت کشور متعلق به خود جفت ارز!

جفت ارز باید در نظر گرفته شود اخبار اهمیت بالا از تنها دو کشور!

به عنوان مثال: اگر شما جفت ارز GBP USD (پوند و دلار) و سپس سازمان دیده بان اخبار اهمیت بالا از انگلستان و ایالات متحده آمریکا!

یک استثنا است و جفت ارز EUR USD, شما باید در نظر گرفتن دلار اخبار اهمیت بالا ایالات متحده و یورو اخبار اهمیت بالا همه کشورها در اروپا به عنوان این ارز واحد برای تمام کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا!

عوامل موثر بر تغییر قیمت ارز و بسیاری از اخبار اهمیت بالا هستند یکی از عوامل مانند اما این خبر اهمیت بالا هستند که عامل اصلی تغییرات قیمت! چند بار من را دیده اند که چگونه بازار را نادیده اخبار بسیار اهمیت بالا اما نادیده گرفتن این دستور برای باز کردن این خبر اهمیت بالا خطر بزرگ است!

اگر شما می خواهید برای باز کردن یک سفارش مطمئن شوید که این خبر اهمیت بالا در حال حاضر منتشر شده و پس از حداقل 30 دقیقه اگر تمایل خود را برای باز کردن یک دستور تغییر نکرده است و سپس به دنبال آن بروید!

هر روز ما می بینیم بسیاری از اخبار و چگونه به راحتی تمام اخبار و درک چه خبر است, اخبار اهمیت بالا!

پاسخ این است که بروید و یک نمودار رایگان فارکس اخبار در یک زمان مشخص اهمیت (ما تنها علاقه مند به بالا) کشور, اخبار به روز رسانی در زمان واقعی و بیشتر!

راز 4 – استفاده از قانون طلایی بانکدار!

قانون طلایی از بانکداران است – اجازه بدهید سود کمتر اما کاملا قابل اعتماد و روزمره!

باز کردن یک سفارش شما نیاز به دانستن دقیقا چه مقدار پول (امتیاز) شما باید برای به دست آوردن و نظم!

تعیین موفق جهت قیمت و برای یک هفته یک ماه یا بیشتر با همه شگفتی بازار آن بسیار دشوار است!

داد و ستد در طول جلسه معاملاتی و پس از باز کردن یک سفارش و دریافت 50-100 امتیاز (در هر جفت ارز) وارد فورا حکم حتی اگر هیچ سیگنال است که این تغییر قیمت در جهت مخالف…. اگر شما نمی فهمم چرا خواندن دوباره قانون طلایی از بانک!

راز 5 – استفاده از قانون طلایی از معامله گران ارز!

قانون طلایی از معامله گران ارز این – باز کردن حکم پول و استراحت!

بسیاری از معامله گران ارز برای کسب درآمد (قانون طلایی از بانکداران 50-100 امتیاز در یک جلسه معاملاتی) آنها را مشاهده کنید که قیمت ها همچنان به افزایش و یا سقوط و باز حکم در همان جهت به عنوان فراموش کردن در مورد عوامل مختلف و قوانین خود را در بازار فارکس استراتژی و در نهایت از دست دادن پول!

آیا نمی شود حریص, را, سود, آرامش و فردا با قدرت تجدید و ایده های تازه شروع به معامله!

راز 6 – استفاده در تجارت حداقل دو قاب زمان خود جفت ارز!

باز منظور بهتر است زمانی که شما یک سیگنال پیدا کرده اند و یا هر عامل و یا (در معامله در بازار فارکس استراتژی) در حداقل دو قاب زمان!

برای مثال: من می خواهم به استفاده از در حالی که تجارت در بازار فارکس شمعدان تجزیه و تحلیل.

شمعدان و تحلیل یکی از روش های اصلی برای تعیین جهت قیمت شمعدان تجزیه و تحلیل کمک می کند تا برای پیدا کردن آغاز یک مسیر جدید قیمت!

من در زمان فریم H1 و M5 یا M15 اگر من یک سیگنال در M5 یا M15 که روند قیمت را آغاز کرده است به کم کردن سرعت و یا مسطح H1, من تو را دیدم یک سیگنال است که روند قیمت تغییر کرده است تنها در صورتی که من باز سفارش (عوامل دیگر وجود دارد وقتی که من باز حکم) شما می توانید با استفاده از عوامل خود را و سیگنال برای تعیین جهت قیمت اما منظور باید باز تنها پس از شما را دیده ام حداقل دو سیگنال در دو زمان فریم!

من مطمئن هستم که اگر شما یاد بگیرند که به تجزیه و تحلیل شمعدان شما خواهد شد شگفت زده چگونه به راحتی و با دقت شما می توانید تعیین جهت قیمت!

راز 7 – خود را به طور خودکار در بازار فارکس استراتژی!

دیر یا زود هر معامله گر موفق می داند که او باید تجارت با خودکار در بازار فارکس استراتژی از آن است که کوچکتر از اعتراف به خطا به دلیل خستگی و بی توجهی تکانشگری و ترس و غیره!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید