است خود را به صندوق کالج به شما ارزش شما فکر می کنید آن خواهد بود ؟

[ad_1]

اگر شما بچه ها شما آنها را می خواهید برای لذت بردن از زندگی دانشگاهی. نه تنها که شما می خواهید کودکان خود را به رفتن به یکی از بهترین مدرسه به طوری که آنها می توانید اطلاعات بیشتر و در نهایت با یک کار بهتر. اگر بچه خود را ندارد کالج, صندوق, او به احتمال زیاد به پایان زین با بدهی. با استفاده از این در ذهن, در اینجا چهار چیز به فکر می کنم در مورد زمانی که پرسیدن این سوال است که خود را به صندوق کالج به شما ارزش شما فکر می کنید آن خواهد بود ؟

بازگشت سرمایه: اولین و مهمترین اگر شما در حال سرمایه گذاری در یک صندوق کالج, شما می خواهید به نگاه ROI. اگر آن را کمتر از کلی بازار شما نیاز به تجدید نظر در استراتژی خود را. برای مثال اگر شما شروع به سرمایه گذاری در سال 2004 و شما ملاقات و یا ضرب و شتم در بازار به طور متوسط شما می خواهید به نگاهی به بزرگراه. البته اگر شما با قرار دادن پول در یک حساب پس انداز شما به احتمال زیاد به ضرب و شتم در بازار به طور متوسط. اما در دراز مدت این است که یک استراتژی عاقلانه به خصوص اگر بچه خود را به مدرسه و در عرض چند سال. به یاد داشته باشید شما نمی خواهید به از دست دادن در بازگشت با از دست دادن تمام پول خود را در بازار است.

نگاهی به گزینه های: بدون شک شما می خواهید به نگاه خود را در کالج صندوق گزینه های. برای برخی از مردم ممکن است برای ذخیره پول در یک حساب بانکی و اجازه دهید آن را. دیگر مردم می خواهد که به دنبال در گزینه های بهتر. در واقع اگر شما نشستن با یک حرفه ای شما می توانید پیدا کردن بهترین کالج صرفه جویی در برنامه برای کودکان است. سپس شما می توانید لذت بردن از پس انداز معاف از مالیات و بسیاری از مزایای دیگر. اگر شما در حال رفتن به یک زمان طولانی برای صرفه جویی در پول برای آموزش و پرورش فرزندان خود, شما می خواهید به نگاهی به همه گزینه های خود را. پس از آن شما خواهد شد توجه داشته باشید تا پایان ساخت و جدی از اشتباهات است که شما پول هزینه.

طرح واقع بینانه: در حال حاضر اگر شما جوان هستند و هنوز شروع به صرفه جویی در پول شما می خواهید به نگاه خود را در آینده فرزندان. آنها می خواهند برای تبدیل شدن به پزشکان و یا آنها را از رفتن به مدرسه تجارت. در حالی که هر دو گزینه های جامد هستند, شما می خواهید برای ذخیره بر خود می خواهد و نیاز دارد. نه تنها زمانی که شما نگاه کنید در برنامه های صرفه جویی در برای کودکان شما می خواهید به همچنین در نظر گرفتن عوامل دیگر مانند کمک های دانشجویی و وام های خصوصی. در هر صورت هنگامی که گرفتن یک نگاهی به صندوق کالج گزینه های شما می خواهید به تدبیر یک طرح واقعی است. در غیر این صورت, اگر شما, شما در حال رفتن برای پایان دادن به صدمه زدن به خود را در دراز مدت کودکان در آینده در آنها نمی تواند استطاعت مدرسه و یا به یکی از آنها می خواهید.

هزینه: متاسفانه زمانی که صرفه جویی برای مردم خواهد شد از دست دادن پول برای هزینه. بانک ها و دیگر شرکت های سرمایه گذاری خواهد شد اغلب ریز ریز کردن مقدار زیادی از پول را از بالا. وقتی این اتفاق می افتد شما به معنای واقعی کلمه سرقت پول از فرزندان خود را که نیاز به پول برای مدرسه. برای جلوگیری از مسائل شما می خواهید به تحقیق همه چیز و کشف کردن بهترین روش عمل. به یاد داشته باشید هزینه ها می تواند کشتن سرمایه گذاری خود را و شما نیاز به آنها را تجزیه و تحلیل عمیق تر.

با این راهنمایی شما می تواند کمک به کودک خود را دریافت بیشتر از زندگی دانشگاهی. اگر شما این کار را انجام نمی, بچه خود را رنج می برند در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید