از گرگینه شدن «گاسلینگ» تا یاغی شدن «بالدوین»

[ad_1]

به گزاش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، بعد از ساخت فیلم موفقیت آمیز مرد نامرئی توسط کمپانی یونیورسال، این کمپانی فیلم «مرد گرگینه» را با بازی ریان گاسلینگ می‌سازد.

به گفته منابع خبری به ورایتی مدیران این کمپانی با کارگردانان جلسات داشتند تا معلوم شود که چه کسی پست دوربین قرار خواهد گرفت. اگرچه نمی‌توان درباره آینده پیش‌گویی کرد اما به نظر می‌رسد که کوری فینلی که درام آموزش بد را در HBO‌ ساخت این فیلم را بتواند بسازد.

درباره این فیلم تنها می‌توان گفت که درباره زمان حال حاضر و است و اینکه پیچ و خم‌های ماورالطبیعه‌ای جیک جیلنهال در فیلم Nightcrawler را دارد. لورن اسکوکر و ربکا آنجلو که فیلمنامه Orange is the New Black را برای نتفلیکس ساخته است فیلمنامه این کار را نوشتند. زمان ساخت این فیلم هنوز روشن نیست.

خبر دیگر اینکه الک بالدوین بازیگر و مجری معروف آمریکایی در وسترن  «Rust» به کارگردانی جوئل سوزا بازی خواهد کرد. او همچنین تهیه‌کنندگی این اثر که بر اساس داستانی به قلم خودش و سوزا است را بر عهده دارد.

در این اکشن وسترن، بالدوین نقش یک یاغی بدنام به اسم هارلند راست را بر عهده دارد که از زمانی که یادش می‌آید برای سرش جایزه تعیین شده است. راست زمانی که متوجه می‌شود نوه او به خاطر قتلی تصادفی به قصاص با چوبه دار محکوم شده است، به کانزاس باز می‌گردد تا او را از زندان فراری دهد. بعد از این جریان این 2 فراری می‌بایست از دست مارشال افسانه‌ای ایالت متحده آمریکا که شهرتی فراگیر در دستگیری فراریان و مجرمان دارد بگریزند که در این میان، روابط ویران شده خانوادگی و رازهای قدیمی  سربرآورده و داستان را شکل می‌دهند.

بالدوین پیش از این تهیه‌کنندگی درام جنایی «Crown Vic» جوئل سوزا را برعهده داشته است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید