ازدواج روند برای 2020s

[ad_1]

بسیاری از مردم می خواهم به این باور است که چیزی مانند ازدواج پایدار است آن را یک unmovable نهاد. که نمی تواند بیشتر از حقیقت. فقط نگاه کنید که چگونه این ایده از همان sex ازدواج در ایالات متحده بدل از مجموع حاشیه به چیزی که از نظر قانونی پذیرفته شده در سراسر کشور. نگاه به آینده برای دهه آینده وجود دارد محدود می شود و بیشتر تغییرات در فروشگاه. در اینجا نگاهی به برخی از بزرگترین پتانسیل های ازدواج روند برای 2020s.

طلاق و نرخ ازدواج در ایالات متحده شده اند کاهش می یابد و این روند شما فقط می توانید انتظار به ادامه. از سال 2000 تا سال 2016 نرخ ازدواج کاهش یافته و از 8.2 به 6.9 هر 1000 نفر با طلاق انداختن از 4.0 به 3.2. انتظار می رود مشابه به اندازه قطره در سال های آینده به عنوان مردم همچنان به کمتر احتمال دارد به ازدواج زود هنگام با توجه به مسائلی مانند به دنبال شخصی آموزش و پرورش و حرفه ای راه مبارزه با سطح بدهی مالی و ناامنی ،

زوج را به ازدواج زود و به طور بالقوه توان با اعتماد به نفس بیشتر آنها ساخته شده حق انتخاب و بنابراین در بیشتر بالغ و پایدار در زندگی خود را. و در سمت تلنگر, بیشتر مردم ادامه خواهد داد به طلاق در بعد زمان در زندگی خود را به عنوان اولویت های شخصی شادی و تحقق چیزی است که بیشتر افراد با توجه به حتی بعد از بچه ها حرکت کردن و یا آنها بازنشسته شوند. ایده این است که به نام خاکستری طلاق و در حالی که نرخ طلاق در حال انداختن خاکستری طلاق دو برابر شده اند در چند دهه گذشته.

برای زوج که طلاق یکی از به طور فزاینده ای شایع روند که تنها رفتن به افزایش است دست زدن به مرد یا زن-بهترین دوست در نتیجه چالش قانونی. سه متحده در حال حاضر به تصویب قوانین می پردازد که با چشم انداز یک حیوان خانگی سلامت در طول یک طلاق به عنوان مخالف به درمان حیوانات صرفا به عنوان ملک به تقسیم شده است.

روند دیگری که برای رفتن به بازی بیشتر و بیشتر در طلاق میدان جنگ خواهد بود cryptocurrency. بیت کوین و دیگر cryptocurrencies در حال حاضر شروع به نشان می دهد تا در طلاق و دعوا به دلایل مختلف از جمله مشکل و یا عدم امکان ردیابی کردن یا اثبات دارایی های مالی است که یک فرد ممکن است ذخیره سازی است در این رسانه و همچنین به عنوان به سرعت در حال نوسان ارزش دارایی های آن ممکن است نشان دهنده. به عنوان cryptocurrencies تبدیل به جریان اصلی بیشتر آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به حتی بزرگتر مسئله به رقابت با.

تکنولوژی باید به یک نکته مهم برای ازدواج, و در بسیاری از راه های آن است. در نظر گرفتن قابلیت ویدئو چت با یک مرد متاهل در حالی که یک نفر دور و توانایی همگام تقویم به راحتی می توان در حلقه نگه داشته با یک فرد برنامه. در عین حال در همان زمان تکنولوژی اغلب می شود در راه, روابط, آیا به عنوان یک حواس پرتی جلوگیری از وقت با کیفیت و یا خطرات و allures از همه چیز از رسانه های اجتماعی به نرم افزار دوستیابی. تکنولوژی در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر و یکپارچه به زندگی ما از آن در حال حاضر است و تاثیر آن را ادامه خواهد داد به احساس در هر دو طرف از طیف.

این ایده از ازدواج یا طلاق ممکن است رفتن در هر نقطه اما این راه به ظاهر پایدار موسسات تکامل و تغییر است سریع تر و موثر تر از بسیاری که در نگاه اول است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید