ارائه سبد کالا ویژه اعیاد غدیر و قربان به مددجویان کمیته امداد از ۷ مرداد

[ad_1]

به گزارش شفاف، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از ارائه سبد کالا ویژه اعیاد سعید غدیر و قربان به مددجویان کمیته امداد خبر داد و گفت: ارائه سبد غذایی به خانواده‌های تحت حمایت از هفتم مرداد ماه آغاز می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل برای کمک به خانواده‌های نیازمند، افزود: با همکاری کمیته امداد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سبد کالا به تمام مددجویان تحت حمایت امداد ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه توزیع سبد کالا به مددجویان کمیته امداد از سه‌شنبه هفتم مردادماه آغاز خواهد شد، ادامه داد: ارائه سبد کالا در مناطق شهری از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف قرارداد انجام خواهد شد و مددجویان می‌توانند با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، اقلام غذایی خود را از شعب این فروشگاه دریافت کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: به منظور رعایت کرامت و تسهیل دریافت سبد کالا برای مددجویان روستایی، ارائه اقلام سبد غذایی در مناطق روستایی در محل سکونت خانواده‌ها انجام خواهد شد.

بختیاری در مورد محتوای سبد کالای مددجویان کمیته امداد گفت: این سبد شامل اقلامی غذایی همچون برنج، مرغ و روغن است که برای تأمین این اقلام حدود ۳۱۶ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در مورد جامعه هدف این طرح گفت: تمام مددجویان کمیته امداد و خانواده‌های تحت حمایت در قالب تبصره ۱۴ شامل یک میلیون و ۱۱۴ هزار خانوار روستایی و حدود یک میلیون خانوار شهری تحت حمایت، این سبد غذایی را دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید