آیا ممکن است به 100 ٪ در هر سال قرارداد تجاری تفاوت یا Cfd?

[ad_1]

ساخت 100 ٪ در هر سال قرارداد تجاری تفاوت یا Cfd است که اکثر مردم خواب و من با خیال راحت می توانید می گویند که از آن شده است به خوبی و واقعا مستند که چگونه مردم برای رسیدن به آن است. در واقع Eva Diaz مصاحبه 7 از بهترین CFD معامله گران در استرالیا پس از یکی از شرکت کنندگان دیو Limburg موفق به ایجاد بیش از 400 درصد در 9 هفته در $27,000 حساب تجاری. بنابراین در حال حاضر شما فقط نیاز به تراز افکار خود را و استراتژی های تجارت CFD برای ساخت 100 ٪ در هر سال قرارداد تجاری تفاوت دارد.

آیا شما می دانید که 6 ٪ در هر ماه مرکب است 101 ٪ در هر سال ؟

نشسته و محاسبه خام شماره به شما می گوید که 100 ٪ در هر سال است که به سادگی به 6 ٪ در هر ماه میشود. این به این معنی است که اگر شما شروع با 10 ، 000 دلار شناور و شما ساخته شده است 6% بازگشت در ماه 1, سپس شما می خواهم که $10,600 آماده به تجارت برای دو ماه. سپس شما نیاز به ایجاد یک 6% بازگشت دوباره کامل $10,600 و شما می تواند در مسیر به آمار هدف خود را از 100 ٪ در هر سال قرارداد تجاری تفاوت دارد.

2 معاملات 3% – می تواند از آن بود که آسان است ؟

اگر شما تراز وسط قرار دارد افکار خود را و استراتژی معاملاتی در اطراف پیدا کردن 2 معاملات در هر ماه که مشبک شما 3% کمیسیون پس از? نمی خواهد که شما را در هدف برای 6 ٪ بازگشت در هر ماه ؟ بله آن خواهد بود. بنابراین در حال حاضر شما باید تاسیس سالانه خود را هدف از ساخت 100 ٪ در هر سال قرارداد تجاری تفاوت شما می توانید شروع به شکستن آن را به کوچکتر اهداف ماهانه. آیا شما فکر می کنم آن را ممکن است برای پیدا کردن 2 معاملات در هر ماه است که 3 درصد بازگشت ؟ در واقع شما در پیدا کردن بسیاری از سهام در ASX 200 در حال ساخت به طور متوسط 1.5-2% بازگشت روزانه. بله پیدا کردن 2 فرصت های معاملاتی قراردادهای Cfd در هر ماه یک هدف واقع بینانه است. آنچه در مورد 6 معاملات در هر ماه ساخت 1%?

آنچه در مورد ضرر ؟

البته ما نیاز به در نظر گرفتن ساخت و زیان به عنوان مهمترین استراتژی های معاملاتی برنده شدن در حدود 50-60 ٪ از زمان. بنابراین داشتن معاملات از دست دادن بخشی از معاملات CFD. زمانی که تجارت خود را CFD استراتژی معاملاتی شما باید بسیار سخت کوش وقتی که می آید به نگه داشتن ضرر و زیان خود را کوچک و اجرای شما از دست دادن توقف استراتژی. قرارداد برای تفاوت هستند اهرم بنابراین ضرر و زیان می تواند ترکیب خارج از کنترل بسیار سریع و در واقع این امکان وجود دارد که از دست دادن بیش از شما شروع با. حذف حرص و آز از فرهنگ لغت خود و ضربه خود را جلوگیری از ضرر و زیان اگر و زمانی که آنها به نوبه خود تا. این طرز فکر به تنهایی به احتمال زیاد امن شما مقدار زیادی از پول.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید