آیا شما از فارکس قمار باز خیال باف و یا جستوجوی آدرنالین?

[ad_1]

فارکس زمان واقعی تجارت تبدیل شده است بسیار محبوب در دوران اخیر. با افزایش رکود اقتصادی محیطی که در آن املاک مسکونی و تجاری تبدیل شدن به تدریج بیشتر مشکل ساز سرمایه گذاری در بازار فارکس است که هنوز هم پر رونق و کشیدن سرمایه گذاران جدید. به عنوان سهام و صندوق های سرمایه گذاری سرمایه گذاران در حال خروج از بازار آنها در حال نشسته در کوه های نقدی, خارش, به سرمایه گذاری در چیزی. هشتاد درصد از سهام و صندوق سرمایه گذاران تمایل به خرید و نگهداری, امید بازار را بازیابی یک روز. بسیاری از سرمایه گذاران به اندازه کافی پیچیده برای انجام فروش کوتاه مدت زمانی که آنها بر این باورند که بازار خواهد شد. پویا از بازار به شدت تغییر کرده است و این باور قدیمی خرید و نگه دارید در حال تبدیل شدن به کهنه است.

در املاک و مستغلات و یا بازار سهام سود تولید می شود که سرمایه گذاران به خرید در قیمت پایین و فروش در قیمت بالاتر است. قاب زمان برای سود محسوب می شود در هفته ، ماه و یا سال. در بازار فارکس سود و زیان را می توان در یک ماده از ثانیه و دقیقه و یا ساعت. آن است که سرمایه گذاری بر روی استروئیدها و بیش از حد از هر چیزی تمایل به ایجاد عوارض جانبی و نتایج نامطلوب. هر چه اتفاق افتاده به این هدف واقع بینانه از 12 ٪ بازگشت در هر سال و حاکمیت 72? اگر شما قادر به دست آوردن بازگشت از 12 ٪ در سال به مدت شش سال شما را دو برابر سرمایه گذاری خود را. این روزها معامله گران بازار فارکس در حال درخواست برای بازده 12% و یا بیشتر در هر ماه. نیز وجود دارد که این سرود از 10 پیپ در روز است. با استفاده از قدرت از ترکیبات 10 پیپ در یک روز قرار است به ایجاد میلیونرهای فارکس پس از یک سال. در شش سال گذشته من هر میلیونرهای فارکس, اما من در سراسر بسیاری از فارکس قماربازان خیال و junkies آدرنالین.

ساختمان ثروت طول می کشد زمان و تسریع روند ایجاد مشکلات. مثلا رانندگی از ونکوور (خانه بازی های المپیک زمستانی 2010) به کلگری (خانه از سال 1988 المپیک زمستانی) طول می کشد حدود یازده ساعت (حدود 1000 کیلومتر) رانندگی در حد سرعت. برخی از رانندگان ادعا می کنند که آنها می توانید آن را در هفت ساعت است. شما می توانید مطمئن باشید که سرعت محدود نشد و خوب برای بالا بردن سرعت می تواند به عنوان بالا به عنوان $300. خوب است که به عنوان قابل توجهی به عنوان سرعت و رفتن صخره برای رانندگی با سرعت زیاد در جاده ها از کوه های راکی. اگر کسی ادعا می کند که این درایو تنها او را طول می کشد 4 ساعت, شما می دانید که آن غیر ممکن است. به نوعی مردم اغلب موفق به اعمال این حس مشترک به تجارت در بازار فارکس. اگر کسی ادعا می کند که شما می تواند بسیار ثروتمند در عرض 4 سال و یا بیش از شب با یادگیری یک سری روش معاملاتی یا خرید پول ساخت نرم افزار باید آن را به رسمیت شناخته شده به عنوان یک کار غیر ممکن است شبیه به رانندگی از ونکوور به کلگری در عرض 4 ساعت. اگر شخص دیگری ادعا می کند که شما می تواند بسیار ثروتمند در هفت ماه با خرید در بازار فارکس خود را مربیگری دی وی دی و یا خرید 95% برنده شدن نرم افزار باید آن را به رسمیت شناخته شده به عنوان رانندگی از ونکوور به کلگری در ظرف هفت ساعت است. قیاس گرفتن یک بلیط سرعت و یا رفتن از یک صخره برای رانندگی بیش از حد سریع است حساب خود را به منفجر کردن و یا به حاشیه را برای تهاجمی تجارت. بسیاری از ما از انجام این کار در حدود 95% از معامله گران بازار فارکس.

هر روش معاملاتی و نرم افزار تجاری را در زمان ساخت تا سود; از این رو انتظار نداریم که برای تبدیل شدن به یک میلیونر در چند ماه با خرید یک تجارت دوره نهایی شاخص و یا فوق العاده سود آور فارکس نرم افزار تجاری. وجود دارد بسیار اعتیاد به مواد مخدره است که تجارت در مورد ساخت پول سریع. ناگهان ما ندارد و معامله گران بازار فارکس و یا سرمایه گذاران اما قماربازان خیال و junkies آدرنالین تعقیب بازار است. زنده بازار فارکس همیشه پر رونق است. هر روز هزاران نفر از مردم افراط در زمان واقعی در بازار فارکس به دلیل اعتیاد به مواد مخدره بازاریابی صنعت و کارگزاران فارکس. برخی از آنها حتی نمی دانند اصول بازار و در نتیجه از دست دادن قابل توجهی.

نوسانات بازار ارز خارجی می دهد زمان واقعی فارکس بالقوه برای به رخ کشیدن تعداد زیادی از سود بالقوه در حالی که 95 درصد از بازندگان فارکس در حال جاروب زیر فرش, لیسیدن زخم های خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید