آنچه باید سرمایه گذاری کنم ؟ پاسخ از کارشناس

[ad_1]

آیا شما می خواهید به دانستن آنچه در جریان است به شما بهترین بازگشت سرمایه گذاری خود را? در حالی که پشت من خواسته شده بود برای شرکت در یک زنده YouTube با یک دوست نزدیک من. مت بسیار زرنگ و دانا صاحب کسب و کار و مالی مربی. در گذشته او را به سفر در سراسر ایالات متحده آموزش مردم برخی از استراتژی منحصر به فرد برای کاهش بدهی ها و افزایش جریان نقدی. این سفر اگر چه سوخته ، او نقل مکان کرد و تحصیلات خود را به دور از صحنه و بر روی بزرگترین, آموزشی, پلت فرم در اینترنت YouTube. کانال خود گرفته و او فقط رسیده 100K مشترکین و آنها هنوز هم در حال آمدن است. افرادی مانند او چرا که او بسیار هوشمند است و مستقیم و صادقانه است.

در طول این زنده YouTube تصویری مت رهبری یک تیم کوچک از جمله خودم برای پاسخ به پرسش های بینندگان به عنوان آنها در آمد. یکی از پرسش های ما را دریافت کرده است بسیار چالش برانگیز سوال به پاسخ, اما خیلی مهم است. “من باید پول است. آنچه باید سرمایه گذاری کنم؟”

من می گویم این یک سوال سخت برای پاسخ به این دلیل که پاسخ واقعی این است که “آن بستگی دارد.” این بستگی دارد به عواملی مانند; خطر خود را, تحمل, خود, زمان, میزان سرمایه گذاری افراد درگیر دانش خود را از وسیله نقلیه خود را در افق و خیلی بیشتر. مت رو به من و من بهترین من می تواند به آنها پاسخ دهید. من گفتم که توصیه من خواهد بود به سرمایه گذاری در چیزی است که شما خوب هستند. شما می توانید یک تن از پول در بسیاری از وسایل نقلیه مختلف پس از کار با چیزی است که شما را در درک و لذت بردن از. من می دانم کسی که در حال ساخت یک قتل در رمزنگاری اما هیچ شانس من خواهد بود و سرمایه گذاری در آن است. مت در زمان میکروفن بعدی و منفجر من جواب خارج از آب است. (من آرزو او می رفت و برای اولین بار). او گفت: شما نیاز به سرمایه گذاری در خودتان و کسب و کار. ایجاد یک کسب و کار ایجاد خواهد شد درآمد بیش از یک سرمایه گذاری غیر فعال اما کلیدی در اینجا این است که برای سرمایه گذاری در خودتان. واقعیت این است که هیچ سرمایه گذاری می پردازد بازگشت بالاتر از سرمایه گذاری در شما باشد.

من مدیون مقدار زیادی از موفقیت های من به دوره های مطالعه خانه است که من جذب می شود و همچنین املاک و مستغلات و کسب و کار مربیان که من استخدام. من متعهد به دو مورد عمل در اوایل ساخته شده است که تفاوت به من در زندگی حرفه ای من.

  1. من صرف حداقل 1000 $در یک سال و در دوره های مطالعه خانه. این مقدار زیادی از پول را به من و این فقط یک دوره یک سال!

  2. من نمی خواهد به خرید یک کتاب یا دوره تا زمانی که من اجرا حداقل یک چیزی یاد گرفتم از آخرین کتاب یا دوره من را از طریق رفت.

پس من شروع به ساختن پول من شروع به سرمایه گذاری بیشتر در خودم که شامل مربیان و مربیان است. حتی من به تازگی کار با یک مربی کسب و کار به من کمک کند با کاج مالی. دانش به دست آمده از اختصاص خودم را به خودم به من پرداخت میلیون ها دلار و در ادامه به پرداخت من امروز.

اگر چه کاج مالی انجام نمی مربیگری و یا پول به طور مستقیم از آموزش و پرورش ما ارائه بسیاری از آموزش و پرورش است. به غیر از یک رویداد از یک سال همه چیز ما است و ما نگیرید. تصور ما این است که اگر ما می تواند کمک به شما برای موفقیت ما بیش از حد موفق خواهد بود. بهترین راه برای گرفتن اطلاعات رایگان از ما است که بر ما جدید کانال یوتیوب بنابراین مطمئن شوید که به بررسی کنید که و اشتراک. شاید روزی ما هم خواهد شد 100K مشترکین!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید