آنلاین معاملات آتی – مزایا و معایب

[ad_1]

چه آنلاین معاملات آتی?

یک قرارداد آتی است که یک توافق برای خرید یا فروش یک کالا در یک تاریخ در آینده است. همه چیز در مورد قرارداد سلف استاندارد به جز قیمت آن است. همه شرایط که تحت آن کالا یا ابزار مالی است که انتقال در حال تاسیس قبل از معاملات آغاز می شود بنابراین نه طرف مانع ابهام. قیمت برای یک قرارداد آتی تعیین می شود در معاملات گودال و یا در معاملات الکترونیکی سیستم معاملات آتی.

اینترنت در حال حاضر اجازه می دهد تا دسترسی به آن الکترونیکی و سیستم های تجاری از هر نقطه در جهان است. این افزایش نقدینگی در این بازار و باعث می شود آنها را حتی جذاب تر به معامله گران است.

تجارت در تمام مبادلات سلف می گیرد در برابر یک پس زمینه از قانونی مقررات و قوانین به عنوان پایین گذاشته شده توسط هر ارز و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC). صرف نظر از اینکه خود را معاملات در تجارت گودال یا الکترونیکی آن است که موضوع را به همان قوانین و مقررات و پادمان.

مزایای استفاده از آنلاین معاملات آتی

اهرم. قراردادهای کار در حاشیه این معنی که به یک موقعیت تنها کسری از کل ارزش نیاز به در دسترس باشد به صورت نقدی در حساب تجاری.

هزینه های کمیسیون. الکترونیکی داد و ستد قراردادهای آتی نیازی به دخالت انسان برای مطابقت با خرید و فروش بر خلاف سنتی آتی گودال. این به این معنی است که هزینه های کمیسیون می تواند به طور چشمگیری کاهش منجر به صرفه جویی قابل توجهی به صورت مکرر معامله گر.

نقدینگی. دخالت دلالان به این معنی است که قراردادهای آتی منطقی مایع است. اما چگونه مایع بستگی به واقعی بودن قرارداد معامله شد. الکترونیکی معامله قرارداد مانند e-مینی تمایل به ترین مایع در حالی که گودال داد و ستد کالاها مانند ذرت و آب پرتقال و غیره هستند تا به آسانی در دسترس برای معامله گر خرده فروشی و گران تر هستند به تجارت از نظر کمیسیون و گسترش یافته است.

توانایی برای رفتن کوتاه است. قراردادهای سلف فروخته می شود به راحتی آنها را خریداری قادر می سازد یک معامله گر سود حاصل از سقوط بازار و همچنین افزایش هستند. وجود ندارد و قانون چشم انداز مثبت برای مثال مانند وجود دارد که با سهام.

هیچ زمان فروپاشی’. گزینه رنج می برند از زمان فروپاشی چون نزدیک آنها به انقضای زمان کمتر وجود دارد گزینه ای برای آمدن به پول است. قراردادهای آتی را رنج می برند نیست از این که آنها پیش بینی خاص قیمت اعتصاب در انقضای.

تجارت خودکار. الکترونیکی آتی کارگزاران ارائه تسهیلات برای برنامه نویسان به رابط به طور مستقیم با نرم افزار تجاری خود را. این به این معنی است که سفارشی نوشته شده در نرم افزار تجاری می تواند به طور خودکار تجارت یک استراتژی بدون هیچ گونه دخالت انسان در همه. یک سیستم می توانید خرید/فروش سیگنال های که به طور خودکار روت ارز همراه با هر گونه توقف و اهداف.

تقریبا فوری را پر می کند. با الکترونیکی داد و ستد قراردادهای آتی وجود دارد بدون نیاز به تماس یک دلال و صبر کنید برای پر کردن از طبقه تجاری. سفارشات فورا قرار داده شده در الکترونیکی کتاب نظم و پر شده به عنوان به زودی به عنوان یک بازی است – برای مایع قرارداد مانند emini S&P500 این خواهد بود که در عرض یک ثانیه است.

سطح زمین بازی. با گودال سنتی داد و ستد قراردادهای آتی حرفه ای در گودال دارای یک مزیت بزرگ بیش خرده فروشی معامله گر از نظر سرعت اجرا و هزینه های. الکترونیکی معاملات آتی ارائه می دهد همه شرکت کنندگان دقیقا همان مزیت است.

معایب آنلاین معاملات آتی

اهرم. می تواند یک نقطه ضعف اگر آن را تشویق می کند تا تجارت با بیش از حد بالا و خطر ابتلا به یک استراتژی خاص. با دقت ابداع برنامه مدیریت پول ضروری است.

Overtrading را. فوری طبیعت الکترونیکی معاملات آتی همراه با کم هزینه های کمیسیون و اسپرد تنگ تشویق می توانید یک معامله گر به دیگر معاملات به کسانی که آنها تعیین می شود طرح تجاری.

آنلاین معاملات آتی ارائه می دهد مزایای قابل توجهی به خرده فروشی معامله گر. اما با دقت توسعه یافته طرح تجاری باید حاوی قبل از اقدام به ورود به این کسب و کار بسیار رقابتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید