آغاز ثبت نام استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون ارشد وزارت بهداشت

[ad_1]

سعید هاشمی نظری رئیس مرکز سنجش پزشکی در گفت و گو با خبرنگار شفاف، از آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد برای داوطلبان استعداد درخشان خبر داد و گفت:  ثبت نام استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ٩٩ از روز دوشنبه ۱۳ مرداد تا روز چهارشنبه ۱۵ مرداد از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در لینک https://sanjeshp.ir/Content.aspx?click=۱ فعال است.

او ادامه داد: به دلایل شرایط پیش آمده در کشور زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت به تعویق افتاد و کنکور ارشد وزارت  در ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش پزشکی اظهار کرد: افراد متقاضی سهیمه استعداد درخشان بدون آزمون واجد شرایط که موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد نشده اند، می‌بایست طی زمان فوق الذکر ابتدا ثبت نام اولیه را انجام دهند، برای این کار گزینه برای انتخاب کنند و ثبت نام را نهایی و کد رهگیری دریافت کنند، سپس در همان زمان از طریق گزینه الف با وارد کردن کد رهگیری نسبت به ثبت نام استعداد درخشان اقدام کنند.

هاشمی نظری بیان کرد: انتخاب رشته محل همزمان با سایر داوطلبین عادی در تاریخ‌های اعلام شده در سامانه مرکز سنجش خواهد بود البته هر گونه تغییر در زمان‌های یاد شده از طریق سامانه مرکز سنجش اطلاع رسانی می‌شود. تغییر سهمیه استعداد درخشان پس از معرفی دانشگاه و ثبت در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید