آشنایی با ۵ پارک و شهربازی هیجان انگیز در جهان!

[ad_1]

 به گزارش شفاف، اگر چه در دنیا جاذبه‌های بسیاری وجود دارد، ولی هر روزه بنا‌های شگفت آور و پارک‌های جدیدی در جهان ساخته می‌شود که چنانچه اهل هیجان و خطر کردن زیاد هستید و دنبال راهی برای تخلیه انرژی خویش بوده اید، ما به شما شهربازی‌هایی را پیشنهاد می‌دهیم پس با ما همراه باشید.

پاندورا، جهان آواتار در فلوریدا

پارک حیات وحش دیزنی، یک پارک موضوعی و طبیعتی تازه را ارائه می‌دهد که جزء جاذبه‌های جدید در دنیا است. در این پارک میتوانید تجربیاتی شبیه فیلم آواتار را داشته باشید. تجربیات جادویی که هیچ گاه تصوش را نمی‌کردید وارد آن شوید. دنیای که شما را تبدیل به جادوگری می‌کند که شبیه داستان سه جادوگر وارد سفری شبانه می‌شوید. در طول شب بر روی رودی پرخروش و وحشتناک به پیش می‌روید تا این که در پایان به جنگلی بارانی و گرمسیری و پر از درختان و گیاهان درخشان و رویایی می‌رسید. همانند آنچه که در فیلم آواتار دیده اید.

 

شهربازی پورت اونچورا

این پارک بزرگترین شهربازی در اروپا است و دارای یک پارک آبی و چهار هتل چهار ستاره میباشد که هر یک ۵۰۰ اتاق دارند. اصلی‌ترین دستگاه پارک پورت اونچورا که در سال ۱۹۹۵ تأسیس شده بود، ترن درگن کان است که طولانی‌ترین مسیر را دارد و دارای هشت چرخش ۱۸۰ درجه‌ای است. پارک پورت اونچورا ۷۱ ترن دارد و روزانه در پارک صد‌ها نمایش اجرا می‌شود. بزرگ‌ترین ‏ترن این مجموعه که به ۶ ناحیه تقسیم شده است و بعد از کاهش سرعت به گرانش سه نیوتون می‌رسد.

 

 شهر بازی بتو کاررو ورلد

شهر بازی بتو کاررو ورلد که در برزیل واقع است، مشتمل بر هفت بخش مختلف مانند ماجراجویی دلهره آور، جزیره رویا، روستای ژرمن و جزیره دزدان دریایی است. هر یکاز این بخش‌ها امکانات، رستوران‌ها و ترن‌های خاص خویش را دارند. این شهر بازی آنقدر رعب و وحشتی به جان شما می‌اندازد که انگار شخصیت اول فیلم‌های ترسناک هستید!

 

 شهر بازی دیسکاوری کاو

یکی از بهترین پارک‌های تفریحی جهان پارکی جذاب به نام دیسکاوری کاو Discovery Cove در فلوریداست. این پارک را در سال ۲۰۰۰ ساختند و هرسال هم بر محبوبیت آن افزوده شد. در دیسکاوری کاو میتوانید به تماشای دلفین‌ها بپردازید یا از صدای خوش پرندگان مختلف لذت ببرید.

 

شهربازی اپکات

شهر بازی اپکات یک پارک موضوعی در والت دیزنی ورلد در بی لیک، فلوریدا است. این شرکت به وسیله بخش والت دیزنی از طریق بخش پارکها، تجارب و محصولات اداره می‌شود. این پارک با الهام از یک مفهوم غیرقابل تحقق ساخته والت دیزنی، در تاریخ ۱ اکتبر ۱۹۸۲افتتاح شد.

منبع:بیتوته

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید