آشنایی با بیت کوین

[ad_1]

بیت کوین شده در اخبار چند هفته گذشته اما بسیاری از مردم هنوز هم از آنها بی اطلاع. بیت کوین می تواند آینده آنلاین ارز ؟ این فقط یکی از سوالات متداول در مورد بیت کوین.

بیتکوین چگونه کار میکند ؟

بیت کوین یک نوع پول الکترونیکی (CryptoCurrency) است که مستقل از بانکداری سنتی و آمد به گردش در سال 2009. با توجه به برخی از معامله گران آنلاین بیت کوین در نظر گرفته شده است به عنوان بهترین شناخته شده پول دیجیتال است که متکی بر شبکه های کامپیوتری برای حل مشکلات پیچیده ریاضی به منظور بررسی و ثبت جزئیات هر معامله ساخته شده است.

Bitcoin اخبار نرخ ارز بستگی ندارد بانک مرکزی وجود ندارد و تنها قدرت است که بر عرضه CryptoCurrency. اما بیت کوین قیمت بستگی به سطح اعتماد به نفس کاربران آن را به عنوان بیشتر شرکت های بزرگ پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت موفق تر بیت کوین تبدیل خواهد شد.

فواید و خطرات ناشی از بیت کوین

یکی از مزایای بیت کوین خود را پایین خطر ابتلا به تورم. سنتی ارز از تورم رنج می برند و آنها تمایل به از دست دادن قدرت خرید خود را هر سال به عنوان دولت همچنان به استفاده از کمی کاهش به تحریک اقتصاد.

بیت کوین رنج می برند نیست از تورم پایین به دلیل استخراج بیت کوین محدود به فقط 21 میلیون واحد است. که به معنی آزادی جدید Bitcoins است کاهش و مقدار کامل استخراج می شود را در زن و شوهر بعد از چند دهه. کارشناسان پیش بینی کرده اند که آخرین بیت کوین استخراج می شود تا سال 2050.

بیت کوین کم خطر سقوط بر خلاف سنتی ارزهای که در تکیه دولت. زمانی که ارز سقوط آن منجر به تورم یا رفتن از یک پس انداز در یک لحظه.

Bitcoin اخبار نرخ ارز تنظیم شده است توسط هر دولت و یک ارز دیجیتال در دسترس در سراسر جهان.

بیت کوین حمل آسان است. یک میلیارد دلار از بیت کوین می توان ذخیره شده در حافظه قرار می گیرد و در جیب خود. آن است که آسان به حمل و نقل Bitcoins نسبت به پول کاغذی.

یک نقطه ضعف از بیت کوین خود را untraceable طبیعت به عنوان دولت ها و سازمان های دیگر نمی تواند ردیابی منبع وجوه خود را و به این ترتیب می تواند به جذب برخی از افراد بی پروا.

چگونه به کسب درآمد با بیت کوین

بر خلاف دیگر ارزها وجود دارد سه راه برای کسب درآمد با بیت کوین, صرفه جویی در تجارت و معدن. بیت کوین می تواند معامله شده در بازار است که به معنی شما می توانید خرید بیت کوین کم و فروش آنها بالا است.

نوسانات بیت کوین

ارزش بیت کوین کاهش یافته است در هفته های اخیر به دلیل توقف ناگهانی تجارت در Mt. Gox که بزرگترین بیت کوین ارز در جهان است. با توجه به بحران منابع معاملاتی متوقف شد با توجه به انعطاف پذیری مربوط به سرقت است که گفته شد به ارزش بیش از 744,000. این حادثه تحت تاثیر اعتماد به نفس از سرمایه گذاران به این ارز مجازی.

با توجه به بیت کوین نمودار Bitcoin اخبار نرخ ارز بالا رفت و به بیش از $1,100 در ماه دسامبر گذشته. این زمانی بود که مردم بیشتر آگاه شد در مورد ارز دیجیتال پس از آن حادثه با Mt. Gox اتفاق افتاد و آن کاهش یافته و به حدود 530.

در سال 2014 ما انتظار داریم رشد نمایی در محبوبیت از بیت کوین در سراسر جهان با هر دو تجار و مصرف کنندگان Stephen جفت BitPay بنیانگذاران و CTO “and پیش بینی دیدن بزرگترین رشد در چین و هند و روسیه و آمریکای جنوبی است.

هند در حال حاضر ذکر شده است به عنوان بعدی به احتمال زیاد محبوب در بازار است که بیت کوین می تواند حرکت کند. آفریقا نیز می تواند سود بسیار از استفاده از بیت کوین به عنوان یک ارز-نرخ-ارز به اطراف نداشتن عملکرد بانک مرکزی و سیستم و یا هر کشور دیگری که به شدت متکی به تلفن همراه پرداخت. Bitcoin گسترش در سال 2014 خواهد بود به رهبری بیت کوین خود پرداز, تلفن همراه, نرم افزار و ابزار.

تجارب دنیای بیت کوین

بیشتر مردم پذیرفته اند استفاده از بیت کوین و حامیان امیدوارم که یک روز این ارز دیجیتال استفاده خواهد شد توسط مصرف کنندگان برای خرید آنلاین و الکترونیکی دیگر می پردازد. شرکت های بزرگ در حال حاضر پذیرفته شده پرداخت با استفاده از ارز مجازی. برخی از شرکت های بزرگ شامل Fiverr, TigerDirect و Zynga, در میان دیگران.

آینده بیت کوین

بیت کوین کار می کند اما منتقدان باید گفت که ارز دیجیتال آماده است تا به توان با استفاده از جریان اصلی به دلیل نوسانات. آنها همچنین اشاره به هک شدن بیت کوین ارز در گذشته که منجر به از دست دادن چند میلیون دلار است.

حامیان ارزهای دیجیتال باید گفت که وجود دارد جدیدتر مبادلات هستند که تحت نظارت کارشناسان مالی و سرمایه گذاران. کارشناسان اضافه شده که هنوز هم وجود دارد امید برای ارز مجازی سیستم و پیش بینی رشد بزرگ است.

من امیدوارم که این مقاله کمک کرده است و همه شما به دست آوردن یک مقدار بیشتر درک روشنی از بیت کوین بالقوه آیا بیت کوین کار می کنند و چگونه بیت کوین کار می کنند. برای مقالات بیشتر در مورد بیت کوین هفتگی روند اطلاعات و به روز رسانی عضویت در وبلاگ ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید