آتی Eminis قرارداد و Emini آینده تجارت – است که آن را ایده آل ؟

[ad_1]

وجود دارد هزاران نفر از صالح Emini معامله گران معاملات آتی بازار. آینده احتمالی ابزار تجاری برای موفقیت و خیلی کمتر پیچیده از معاملات سهام و یا گزینه های. اما بعد از معامله گران هنوز هم نیاز به آگاهی دارد که خطر از دست دادن توسط Emini تجارت و مناسب و بدون بعد استراتژی های معاملاتی وجود دارد می تواند از دست دادن قابل توجهی.

Emini تجارت بسیار سودآور و در عین حال اگر به درستی انجام نمی مخاطره آمیز است. اما اگر به درستی انجام خطر نسبت پاداش می تواند به نفع شما باشد. به عنوان یک Emini روز معامله گر نیاز به آگاهی از آنچه که آنها انجام می دهند در صورتی که برنامه با داشتن موفقیت است. باید یک روز معاملاتی تکنیک های پیاده سازی مدیریت پول مناسب در محل به منظور کاهش خطر واقعی از معاملات آتی. در علاوه بر این به مدیریت پول, استراتژی های دیگر است که می تواند کمک به از بین بردن خطر عاقلانه زمان معامله. به طور معمول بهترین زمان انجام معاملات بین 8:30-10:30 و 12:30pm-3:15pm بسیاری ترجیح می دهند صبح جلسه. ناهار بازرگانی می تواند خطرناک و تجارت Emini آن را می شکند ممکن است معامله گران روز استراتژی.

با Emini همیشه وجود دارد رفتن به یک فروشنده (نزولی معامله گر) و خریدار (صعودی معامله گر). خریدار و فروشنده هر دو تحت تعهد به پرداخت برای دارایی معامله شد. هدف نهایی از یک Emini تجارت بیشتر است/سریعتر درآمد در مقایسه با استاندارد سهام. Emini تجاری اجازه می دهد تا معاملات به حمل اهرم عظیم نقدینگی. یک معامله گر آتی می تواند تجارت طولانی و یا کوتاه که به معنی خرید و فروش Emini قراردادهای موکول به آینده.

معاملات آتی و به طور خاص Eminis ترجیح داده است, روز آنلاین ابزار تجاری به دلیل مزایای مصرف طولانی (صعودی) و کوتاه (فروش) موقعیت خود را در بازار بدون در نظر گرفتن جهت آن سر. اگر Emini معامله گر در خرید یک قرارداد معامله گر را تحویل آینده خوب است. معامله گران دریافت سود و یا از دست دادن در شکاف یا فاصله سفر قرارداد باعث می شود از زمان خرید تا زمان فروش.

شاخص معامله گر حدس قیمت با استفاده از خود بعد استراتژی های معاملاتی و نه واقعی مالکیت از یک قایق از قراردادهای آتی ذرت یا گندم. برای مثال هنگامی که یک روز آنلاین تجارت کالا و یا آینده بازار معامله گر اقدام به خرید یک قرارداد برای, اجازه دهید بگویم کالا از, گندم, شاخص معامله گر موظف به ارائه گندم در قرارداد. اگر آتی یا کالا قرارداد بسته است زودتر از معاملات آنلاین روز جلسه رسيدگی تاریخ معامله گر می گیرد و سود و یا از دست دادن بسته به قیمت نهایی فروش می رسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید